13 Ağustos 2014

Adidas Çocuk Ayakkabısında Değişim Yapmıyor

Öncelikle firma ile ilgili şikayetleri okuduğumda benim şikayetim benzerinde bir çok şikayet gördüm. Şikayetlerin ana noktası zarar gören Adidas marka ayakkabılar firma tarafından değiştirilmiyor olması. Benim sorunum ise bu ayakkabının çocuk ayakkabısı olması.212 AVM' den Piyasa fiyatlarının çok üstünde para verip aldığımız çocuk ayakkabısı bir süre sonra ayakkabının ön uçlarında aşınma oldu.


Değişim talebinde bulunmamıza rağmen kullanıcı hatası denildi. Kullanıcı denilen kişi ise 2 yaşında çocuk. Bu yaştaki bir çocuğun ayakkabıyı kullanırken nasıl bir hata işleyebileceğini siz düşünün. Adidas çocukların nasıl ayakkabı kullanacağını bilemiyor ve ona göre ayakkabı üretmiyorsa bu işi bilmiyordur.

Teoman 324 Okunma

Cevaplar

  • Teoman13 Ağustos 2014

    Aynı standart kelimeleri kopyala yapıştır yaparak müşteri memnuniyetine cevapmı verdiginizi sanıyorsunuz. Daha benim hangi şikayet koduyla şikayet edip cevap yazısında nasıl bir cevap verildigini araştırmıyorsunuz bile . Adidas markasını Türkiyedeki kurumlarıyla resmen lekeliyorsunuz.

  • adidas Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön