14 Eylül 2013 #2011760

Adidas Çantada Yırtık Olması!

Ankamall Boyner mağazasından Adidas okul çantası aldık. Örnek çantada yırtıktı fakat orada kullanıldığı için yırtıldığını zannettik. Eve geldiğimizde aldığımız çantanın yırtık olduğunu farkettik. Alt kısmı suni deri gibi hafif malzemeden yapılmıştı. Mağazadaki çantanında aynı yeri yani alt kısmında yırtık vardı.


Çantayı Trabzon Boyner mağazasına getirdik. Fabrikaya gönderildi, 20 gün sonra sonuç geldi. Yapım aşamasında bir sorun olmadığı vs. denildi. Ucuz satmamakla birlikte kullanılmadan bu hale gelen çantayı satan Adidas firması için ne düşünmemiz gerekir bilemiyorum. 112 TL olan bu çanta benim bir haftalık çalışmamken, firmanın hatalı ürününü kabul edip arkasında durmaması acı bir durum.

Gaye 75 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön