08 Nisan 2013 #1730349

Adidas Çantada Defo Farkettim!

31. 03. 2013 tarihinde bir Adidas mağazasından spor bez çanta aldım. evde ürünü inceleyince görünmeyen kısmında bir defo olduğunu farkettim ve ertesi gün değişim talep etmek için mağazaya gittim fakat bana fabrikadan gelen hiçbir ürünün defolu olamayacağını kullanmamama rağmen kullanımdan dolayı oluşan bir sorun olduğunu üstteleyip sanki 10 yıllık çantayı değiştirmeye gelmişim gibi talebimi reddetmişlerdir. Fabrika ve satış yapan yetkili mağazadan dolayı oluşan bu sorunumum biran önce düzeltilmesini talep etmekteyim.

Semih 105 Okunma

Cevaplar

  • Semih19 Nisan 2013

    anladım defolu satılan malın defosu kullanıcı hatası olarak kapatılıp ayıbı müşterinin kullanıcıya atılacak teşekkürler.

  • adidas Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra,ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön