14 Şubat 2013

Adidas Burun Kısmında Açılma Oldu!

20.12.2012 tarihinde 173,50 TL' ye Holtanna model adidas kışlık çocuk spor ayakkabı aldık. Kar ve yağmur suyu geçirmeyeceğini garanti ettikleri için bu parayı vererek botu aldık. Ancak henüz 1 ay olmamıştı ki botun ön burun kısmında açılma meydana geldi.Ürünü iade için aldığım yere götürdüm.

Firmamıza göndermemiz gerekiyor dendi ve 23.01.2013 tarihinde gelen cevap "uzmanlarımız inceledi. ancak yapılan inceleme sonucunda başvurunuza konu olan sorun üretim aşamasından veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir" oldu. Böyle bir şey olamaz. Oğlum kışın en sert yaşandığı 20 günlük dilimde futbol maçımı yaptı sanki o ağır kışlık botlarla. Derhal problemimiz çözülsün lütfen.

Gökalp 63 Okunma

Cevaplar

  • Gökalp04 Nisan 2013

    Şikayetleri incelediğimde standart cevap mektupları herkese gönderilmekte olduğunu gördüm. Problem değil benim için bir daha alışveriş etmem olu biter.

  • Gökalp15 Şubat 2013

    Adidas kendine yakışanı yapmadı maalesef. En sağlamı diye lanse edip beni etkileyerek sattığınız malın 20 günde ne hale geldiğini siz de gördünüz. En pahalının en kalitesizi olan mallarınızı bir daha tercih etmeyeceğimi bilmenizi isterim. Unutmayın bir firmada müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmalıdır. İyi yani memnun müşteri kişilerin %42' sini etkilerken kötü yani memnun olmayan müşteri %67' sini etkiler. Saygılarımla.

  • adidas Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön