20 Şubat 2013 #1643028

Adidas Bot Su Geçirdi!

7 Aralık 2012 tarihinde oğluma kar botu aldım.Alırken yağmur suyunu asla geçirmeyeceğini, kar suyuna da 3 saat dayanıklı olduğunu söylediler.Oğlum giyeli daha bir ay bile olmadan yağmur-kar yağdı, bütün suyunu geçirdi. Aralığın 3.haftası mağazaya geri götürdüm, kargo şirketinin değiştiğini ancak yılbaşından sonra ürünü gönderebileceklerini belirttiler.


Adidas tüketici hattını aradım " kış günü çocuk böyle mi okula gidecek" dedim, yapacak bir şey yok dediler. Ocağı bekledim, ayakkabıları gönderdim, daha dün (18/02/2013) aldım ve üretim hatası olmadığını belirterek iade ettiklerini öğrendim. Ayakkabı suya bile girmeden gelmiş, tozu üstünde . Çocuk kışı spor ayakkabıyla geçirdi.

Ebru 809 Okunma

Cevaplar

  • Ebru20 Şubat 2013

    AYRICA BU TÜM DÜNYADA GEÇERLİ ADİDAS STANDARTLARINI OK MERAK ETTİM, SU GEÇİRMEYEN BOTTA SU GEÇİRDİ DİYE ŞİKAYET VARKEN NASIL OLUYORDA SERVİSE GİTTİĞİ GİBİ ÜSTÜNDE TOZLARLA GERİ GELİYOR? SERVİSTE HİÇ Mİ İNSAN ELİ DEĞMEDİ BUNA? GERÇEKTEN ÇOK İLGİNÇ, TEKNOLOJİNİZ MÜKEMMEL ÜSTÜ GALİBA

  • Ebru20 Şubat 2013

    HER ZAMANKİ STANDART CEVAP. ADİSASTAN GELEN DİĞER CEVAPLARA DA BAKIN ANLAYACAKSINIZ. BU BOTLAR HİÇ KULLANILMADI, BELKİ HİÇ KULLANILAMAYACAK, BEN BELKİ 180,00-TL Mİ SOKAĞA ATTIM AMA HAKKIMI ARAMAYA DEVAM EDECEĞİM. HİÇ KİMSE APTAL DEĞİL, ADİDAS BUNU BÖYLE BİLİN.

  • adidas Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön