14 Ocak 2015

Adidas Bir Ay Bile Olmadan Logosu Çıkan ve Renk Atan Spor Ayakkabı

Adidas Konya Real şubesinden çocuğum için aldığım kırmızı spor ayakkabının bir ay bile kullanmadan logosu yırtıldı ve rengi attı. İnanın böyle olunca sahte mi diye şüpheye düştüm. Çünkü pazarlardan alınan bir ayakkabı bile 1 ayda bu duruma gelmiyor. Mağazaya gittiğimizde bize hak verip bir form doldurup genel merkezlerine incelenmek üzere gönderdiler. Cevap şok ediciydi; tüketici hatası. Size soruyorum bir logo bu kadar çabuk bozulur mu?

Yusuf 1.403 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf20 Ocak 2015

  Şöyle bir incelersek zaten bu firma herkese aynı red mesajını gönderiyor. bu da onların basitliğini gösterir

 • Yusuf20 Ocak 2015

  Bir daha asla adidastan alışveriş yapmam

 • Yusuf20 Ocak 2015

  Dünya standartlarında diyorsunuz, böyle bir ürünün logosu ve rengi atıyor. Zaten yasal yollara başvurduk. Hep beraber inceleyelim bakalım hata kimdeymiş. Materyal kusuru yoksa demek ki biz yırttık ve rengini biz değiştirdik bu demek oluyor herhalde. Hakkımı yasal yollardan arayacağım tekrar görüşmeyiz inşallah.

 • adidas Temsilcisi15 Ocak 2015

  Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön