02 Mart 2017
Yorum Yap
#7931761

Adidas Benim İçin Bitmiştir

Yıllardır Adidas tüketicisiyim. 2 ay önce aldığım Superstar sol ön ucu yerinden çıktı, tamamen fabrikasyon hatası ayakkabının ön ucunun ayrıldığı yerler bağırıyor beni hatalı ürettiniz diye. Garantiye gönderdim. Sonuç: Kullanıcı hatası. Tebrik ederim müşterinizi kaybettiniz. Daha da Adidas almam aldırtmam. Ayakkabıda sizde kalsın. Fiyatları her gün yukarı çekiyorsunuz kalitesini düşürüyorsunuz. Bir de markanızın arkasında durmuyorsunuz. Garanti takip numaram; DRM4565279 alın üretici fabrikalarınıza boy boy fotoğraflarını gönderin örnek teşkil etsin. Bir daha da böyle hatalı ayakkabılar üretmesin. İnsanları aptal yerine koymaktan vazgeçin.

Celal Celal 1.132 Okunma

Cevaplar

  • Celal02 Mart 2017

    İlgisizsiniz ve markanıza değer vermiyorsunuz. Ayakkabımı müzeniz varsa orada sergileyebilirsiniz. Adidas Superstar bitti benim için.

  • adidas Temsilcisi02 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz; adidas markasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. adidas olarak; en önemli önceliklerimizden biri müşteri memnuniyetinin korunmasını ve iyileştirilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda sizleri her kanaldan dinlemeyi ve aldığımız geri bildirimlerle sunduğumuz deneyimi iyileştirmeyi hedefliyoruz. Şikayetiniz tarafımıza daha önce çağrı merkezi kanalımız üzerinden ulaşmış, konuyla ilgili gerekli incelemeler ilgili ekiplerimiz tarafından özenle yapılmıştır. Prosedürlerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda yapılan inceleme ve değerlendirmenin sonucu, çağrı merkezimiz tarafından sizinle paylaşılmıştır. İletmek istediğiniz görüşleriniz için bizimle aşağıda yer alan bilgilerden irtibata geçebilirsiniz. İyi günler dileriz, adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler