11 Şubat 2014 #2287268

Adidas Ayıplı Malı Geri Almıyor

Ayakkabı dünyasından aldığım Adidas markaları ayakkabı 3 gün içinde pamuk gibi beyaz lekeler halinde kusmaya başladı. Bez ile silmeme ve güzelce temizlememe rağmen geçmedi. Ayakkabı dünyasına geri götürdüğümde Adidas tarafından incelendiğini ve sorun olmadığını ilettiler .Biz de iade istiyoruz diyerek tekrar dilekçe yazdık ama tekrardan iade alınmayacaktır diye dönmüşler.


Adidas ürünlerinin arkasında durmuyor onu da geçtim ayakkabı dünyası da siz kendiniz halledeceksiniz diyor bu da başka bir saçmalık. Ben senden almışım bana senin yardımcı olman gerekirken neler ile uğraştırıyorsun. Bir daha Adidas'tan almak mı kesinlikle hayır. Yarında tüketici haklarına gideceğim bakalım nasıl oluyormuş.

Dilek 52 Okunma

Cevaplar

  • Dilek17 Şubat 2014

    Bir daha kesinlikle Adidas marka bir ürün almayacağım .Ürünlerinin arkasında durmuyorlar .Dünyaca ünlü marka olmak bu demek değil .

  • adidas Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön