06 Haziran 2013

Adidas Ayaklarım Su Topladı!

Ankara Kızılay Ykm alışveriş mağazasından 11/052013 tarihinde almış olduğum ayakkabının taban bölümünün ayak tabanları yakması ve ayak altlarımın su toplamasından dolayı aldığım ürünü 26/05/2013 tarihinde aldığım firmayı götürüp şikayetlerimi belirtip bu ürünün değişim veya iade talebinde bulundum.


Fakat ayakkabı bana tekrar 03/06/2013 tarihli Adidas Türkiye müşteri hizmetleri departmanı tarafından bir formla yollanıp herhangi bir sorunu yoktur diye iade edilmek istendi. Fakat ben ürünü almayıp tekrar firmaya şikayetimle geri gönderdim. Yazlık olarak aldığım ve 206.00 TL. ödeyip aldığım ayakkabı nasıl olurda sorunu yok diye bana tekrar yollanır.

Koruhan 64 Okunma

Cevaplar

  • Koruhan12 Haziran 2013

    iyide yalan söyliyecek halimiz yok.siz bu ayakkabıyı nasıl test ettiniz bilmiyorum fakat benim tapanlarımda yakma yapıyor bu ürün ayrıyeten bu ayakkabıyı aldıktan 14 gün sonra hemen getirtim rica ediyorum bu konuda bana yartımcı olursanız sevinirim.yoksa bu ayakkabıyı giyemeyeceyim ve parayı çöpe atmış olacağım para iadesi istemiyorum değişim talap etiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

  • adidas Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön