29 Ağustos 2013 #1978416

Adidas Ayakkabıyı Değiştirmedi!

Adidas daroga marka ayakkabımda renk atma ve deride deformasyon olmasına rağmen değişim yapılmamıştır. Asgari ücretin 4/1'i kadar fiyatı olan bir ayakkabı ve dünyaya satış yapan bu derece, ismi tabiri caizse, ' kalite' diye geçen bir firmanın, bu kadar yüksek fiyata, böyle bir ayakkabı yapması ve müşteri memnuniyeti adına, garanti kapsamı altında ürününün neden arkasında durup, kaliteden ödün verdiği gerçeği ile yüzleşip gereken memnuniyet neden sağlanamamıştır. Bunu hem sosyal medyada binlerce takipçimle beraber soracağım, hemde hukuki yönden gücümün yettiği kadar arkasına düşeceğim.

Hakan 97 Okunma

Cevaplar

  • Hakan29 Ağustos 2013

    müşteri hizmetleri ile de görüştüm, müşteri memnuniyeti adına hiç bir olumlu çalışma yönünde bir hareket izleniminde bulunmamakla beraber, firma tarafından red verildi ise yapılacak birşey olmadığını belirtmiş bulundular. konuşma uslubunda bile her an yüzüme kapatacakmış gibi bir tavır takınmalarıda firmanın gerçek yüzünü görmeme sebeb oldu.

  • adidas Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön