27 Mart 2013 #1708404

Adidas Ayakkabısı Koku Yapıyor!

Adidas'ın porche modeli ayakkabısını aldım.bundan sonra yazacaklarım çok samimidir. 37 yaşındayım ve çok titiz bir insanım. kesinlikle ve kesinlikle ayağı kokmayan bir insanım. bu ayakkabıyı aldım. çok kötü bir koku yaymaya başladı ve çok ilginç bir tesadüftür ki 2 ayrı arkadaşım adidas mağazasında çalışmaktadır..


İsimleri kesinlikle verilmeyecektir ve dediler ki bu model koyun derisinden yapıldığı için bu kokuyu vermektedir dediler ve kabul ettiler.. ben iadesini yapmak istedim ama kabul etmediler.. bunu kendi mağazaları kabul ederken ve onaylarken firma değiştirme iznini vermedi. koskoca adidas bile bile bunu değiştirmiyorsa art niyet düşünürüm. bu kullanıcı hatası da değil..

Evren 159 Okunma

Cevaplar

  • Evren19 Ekim 2013

    YAZIK KOSKOCA FİRMA 150 TL YE DÜŞMÜŞ..HESAP NUMARANIZI VERİN 150 DE BEN YATIRAYIM BENDEN OLSUN...

  • adidas Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön