27 Ağustos 2013 #1977944

Adidas Ayakkabının Yanları Açıldı!

01. 06. 2013 tarih ve 65 nolu fatura ile Boyner-YKM mağazasından satın almış olduğum BBNEO SKOOL LO model üründe henüz 2 aylık iken yanlardan açılma olmuş fakat söz konusu marka; ayakkabıları kendilerine bağlı uzmanlarca inceletmiş ve yanlardan açılmanın malzemeden kaynaklı olmadığını ve neticesinde herhangi bir değişimin gerçekleşmeyeceğini tarafıma 19. 08. 2013 tarihinde yazılı olarak bildirmişlerdir.


Adidas markası uzmanları ayakkabının kullanıma bağlı olarak yanlardan nasıl açılacağını tarafıma yazılı ve görüntülü olarak bildirmesini ve ayakkabıların tekrardan incelenmeye alınmasını talep ediyorum.

Mehtap 182 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap02 Eylül 2013

    inanılması güç bir durum ayakkabının kenarı düz yolda yürümekle açıldı yüksek fiyatlarla spor malzemlerini temin ettiğimiz adidas isminin ürünlerinin arkasında daha iyi durmasını en azından tamirini teklif etmesini beklerdim.

  • adidas Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön