18 Ekim 2016 #6719758

Adidas Ayakkabının İade Sorunu

22.07.2016 tarihinde Ender Mağazaları'ndan Adidas Süper Star marka ayakkabı aldım. Ayakkabıyı 3 ay kullandım. Bu kullanma sürecinde ayakkabının kenarlarında yırtılma, dış yüzeyde soyulma ve iç yüzeyde astar kopuklukları meydana geldi. Yeni sezon ürünü diye almıştım daha önce kullandığım Süper Star'larda böyle bir sorun yoktu. Bu gelişimlere rağmen ayakkabıyı garantiye gönderdikten sonra bana verdikleri cevap aşırı yüklenme oldu. Size sorarım insan oğlu ayakkabıyı giymekten başka ne yapabilir? Adidas bu konuda müşterilerini hep mağdur ediyor hangi ayakkabıyı kabul etmiş ki bizim hatamız diye. 320 TL verdiğim ayakkabının ömrü 3 ay olmamalı. 3 ayda kaliteli bir ayakkabı bu hale gelemez. Bu ayakkabıyla ilgili bir çözüm yolu bulmanızı rica eder bu konuda tarafıma geri dönüş beklemekte olduğumu belirtirim.

Mehmet 761 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet26 Kasım 2016

    Yapmış olduğunuz geri dönüşlerde gerçekten çok başarılısınız. Benim mağduriyetimin giderilmesi açısından hiçbir adımda bulunmamaktan yanasınız. Ve bir de müşteri temsilcileriniz yıldırma politikası uygulayıp resmen ayakkabınıza olan olmuş boşverin biz yardımcı olamayız diyorlar. Böyle bir şirketin müşteri temsilcileri nasıl olur da yıldırma politikası uygular. Sizin temsilcileriniz hiçbir şekilde çözüm odaklı olmamakla birlikte hiçbir çözüm üretemiyorlar. Benim mağduriyetim nasıl giderilicek? Ayakakbıyı göz ile görseniz siz haklısınız dersiniz ama ne hikmetse uzmanlarınız o kadar uzmanki ayakkabıya uzay ötesi bir durum olunca sadece müşterilerenize yardımcı oluyorlar. Verdiğim 320 TL para havadamı kalsın?

  • adidas Temsilcisi14 Kasım 2016

    Merhaba, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz mesajınız nedeniyle üzüntülerimizi belirtmek isteriz. Konuyu inceledikten sonra müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön