27 Mart 2013 #1709319

Adidas Ayakkabının Dayanıksızlığı!

YKM (Merkez) Adidas reyonundan 29. 10. 2012 tarihli 6096 nolu fatura ile almış olduğum G20203 article numaralı TIP OFF 2 ürünü hakkında başvurum hakkında gerekli açıklama yapılmaksızın ürünün bir tüketici hatası olduğu belirtilmiştir. Ürün 4 aylık süreçte sadece yürüyüş amaçlı kullanılmış ve 4 ila 5 kez giyilmiştir.


Üründeki deri açılmaları ve oluşan derin yarıkların kullanıcı hatası olmadığı bariz olarak açıktır. Ürün bu kısa kullanım süresinde birçok yerinden deforme olmuş ve dikiş atmaları vb. problemlerle karşılaşılmıştır. Konu ile ilgili markaya vermiş olduğumuz dilekçeye aldığımız cevabın bizim açımızdan bir hükmü yoktur. Yetkili mercilere gideceğim.

Bülent 66 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön