10 Nisan 2013 #1734436

Adidas Ayakkabının Burnu Yırtıldı!

Bir internet sitesinden aldığım halı saha ayakkabıları sadece 2 ay da sağ ayaklı olmama rağmen hem sağ hem sol ayakkabının burnu yırtıldı ( açılma falan değil sanki ayakkabının üst kısmı jiletle kesilmiş gibi oldu) daha sonra incelemeye giden ayakkabılar yaklaşık 2 ay sonunda tarafıma bir mektup gönderilerek ayakkabının kullanıcı hatasından olduğu belirtilmiş.


Peki bir halı saha ayakkabısı 2 ayda ve haftada sadece 1 maç oynayarak nasıl o şekilde kesilmiş gibi olur gerçekten aklım almıyor ki yukarıda da belirtmiş olduğum gibi ben sağ ayaklıyım nasıl oluyorda hem sağ hem sol ayakkabıda aynı şekilde kesikler oluşuyor adidas kendini yavaş yavaş bozmaya başladı.

Deniz 99 Okunma

Cevaplar

  • Deniz12 Nisan 2013

    benim adidastan ayakkabılarımı değiştirsin bana yeni ayakkabı göndersin diye hiç bir talebim olmadı olmazda benim burada tek anlatmak istediğim şey adidasın yavaş yavaş kendini bozması kalitesinden ödün vermesidir düzenli bir adidas kullanıcısı olarak buda beni rahatsız etmektedir teşekkürler..

  • adidas Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön