23 Mayıs 2014

Adidas Ayakkabımla Ayağım Su Topladı

Adidas İstanbul Levent Outlet mağazasından aldığım 'Roadmace' isimli koşu ayakkabısıyla sadece 1 kez koşu yaptım. Sağ ayak tabanımın altında koşu esnasında batma hissi yaşadığımı belirterek (sağ ayağımın altı su topladı) Adidas markasının güvenilirliğine ve müşteri memnuniyetine inanıp ürünü iadeye yolladım.


Uzmanlar ne şekilde test ediyorlarsa üründe hata bulamamışlar. Şikayetimde ele ve göze gelen bir cisim olmadığını belirtmiştim. Ayakkabı koşu esnasında batma yapıyor, bunun dışında astarına dokunulduğunda hissedilen bir sertlik, kabarıklık yok. Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum. Aksi takdirde bu markayı bir daha asla kullanmayacağım ve bu şikayeti İl Tüketici Heyetinde sonlandıracağım.

Meltem 386 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön