29 Ocak 2014

Adidas Ayakkabımın Tabanı Kayıyor.

Ben dafman mağazasından bir Adidas spor ayakkabı aldım. Tabanı buzda ve yağmurda kızak gibi kayıyor. Sanki tabanı naylondan yapılmış gibi kalitesiz. Önceki yıllarda öyle değildi. Çok kaliteliydi. Birde Avrupa'dan gelen Adidas'lar Türkiye pazarlarındakine hiç benzemiyor. Daha hacimli ve kaliteli. Acaba Türkiye pazarına giriş yapan Adidas ayakkabılar AB standartlarında değil mi? Şikayetçiyim.

Hayrullah 402 Okunma

Cevaplar

  • Hayrullah30 Ocak 2014

    benim sorunum hatalı ürün sorunu değil,kalite düşüklüğüdür.yani bir gözlemdir.zaten satılan ayakkabının özellikleri ürün bilgisinde yazmakta.örneğin daha önceki adidslarda ben dağ tepe koşu yapardım ve buzda yağmurda kaymazdı.hatta koşmaktan kendimi alamazdım.şimdiki ayakkabılar ise tamam diğerlerine göre anatomik ve kaliteli ama eskisi gibi kaliteli değil.ben aslında türkiyeye giriş yapan ayakkbıların ab ülkelerine göre biraz daha kalitesinin düşük olduğunu iddia ediyorum.ve bu iddamda iddalıyım.sorun benim ayakkabımın sorunu değil.genel tr kalitesizliğidir.

  • adidas Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra, ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön