29 Eylül 2014

Adidas Ayakkabımın Rengi Attı

23.02.2014 tarihinde Bandırma Adidas şubesinden aldığım Adı-Ease ürünlü ayakkabıda renk solması meydana geldi. Ayakkabı şuan giyilebilecek gibi değil. Adidas şubesine şikayetimi bildirdim ve 05.09.2014 tarihinde ayakkabıyı getirmemi ve incelemek için gönderebileceklerini söylediler.


20.05.2014 tarihinde ayakkabının üretim aşaması ve kullanılan malzemeden kaynaklanan bir sorun olmadığını belirttiler ve değişim talebim reddedildi. Ben ayakkabıyı ne yağmurlu havada giydim, nede makinede yıkadım. Ayakkabı gün geçtikçe solmaya başladı, fakat suçlu ben oldum.Tüketici haklarına da şikayet edeceğim ve bu Adidas'tan son ayakkabı alışımdır. O kadar para ver 5 ay sonra çöpe at ne kadar güzel!

Aydın 258 Okunma

Cevaplar

  • Aydın29 Eylül 2014

    Herkeze aynı şeyi yazmaktan vazgeçin ya.Copy paste Başka işiniz yok.tüketici haklarına verince bakalım ozaman nediyceksiniz..

  • adidas Temsilcisi29 Eylül 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön