04 Şubat 2014 #2274093

Adidas Ayakkabımın Rengi Attı!

Yaklaşık 7 ay önce almış olduğum SE DAILY VULC mavi bez model ayakkabım 4. ayda renk atması ve yanlardan açılma nedeniyle aldığım mağazaya götürdüm ve garanti işlemine aldırdım. Yaklaşık 15 gün içerisinde garantiden gelen ayakkabı tamamen kullanıcı hatası olarak bana iade edildi. Ben kendim herhangi kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum , ayakkabımı ne yağmurlu havada kullandım ne de alkol bazlı temizleyici ile temizledim .


Burada mağdur olan benim ve ayakkabımın değişmesini veya iade edilmesini istiyorum, umarım ilgili, objektif ve müşteri haklarını gözeten bir müşteri temsilcisi tarafından durumum tekrar gözden geçirilir, gereğini yapacağına sığınarak iyi çalışmalar diliyorum.

Furkan 55 Okunma

Cevaplar

  • Furkan13 Şubat 2014

    İlgisiz müşterisini mağdur eden bir firma tabi bu Türkiye distribütörü için geçerli

  • Furkan05 Şubat 2014

    İşin parasında değilim ancak 170 Türk lirasına ayakkabı alıyorum 4. ayda bu hali alıyor bana materyal hatası yok diyorsunuz şunuda bilmenizi isterim hakkımı tüm yasal yollarla arayacağım, kolay gelsin.

  • adidas Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön