22 Ocak 2014 #2249694

Adidas Ayakkabımın Derisi Çatladı

6 ay önce İstanbul Kozyatağı Carrefour'da ki Boyner mağazasından bir adet Adidas erkek spor ayakkabısı aldım. 6 ay geçti ( sadece izinli olduğum günlerde kullanıyorum, yani haftada bir gün) ayakkabının üst deri kısmı birkaç yerinden çatladı, taban kısmı sağlam, Adidas müşteri hizmetlerine yazdım, fatura ve fişle birlikte aldığımız yere gitmemi bildirdiler.


Fakat faturasını bulamıyorum, sıkıntı burada. Fatura olmadığı için hiçbir işlem yapamayacaklarını , kanunun maddesinide yazmışlar. Tamam fişim yok ama bu ayakkabı orijinal Adidas, hiç mi merak etmezler, 6 ayda bu ayakkabının üst derisi nasıl çatlar diye, insan bir merak eder bu nasıl olur diye , bir daha Adidas ayakkabı almak mı!

Erdeniz 193 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, 24/04/1996 tarih 22620 sayılı resmi gazetede yayınlanan 54 nolu KDV genel tebliğinin B bendi uyarınca satış fişi veya faturası ibraz edilmeyen ürünlerle ilgili herhangibir işlem yapamayacağımızı üzülerek bildirir, satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınız durumlarda mağdur olmamanız için ilgili ürüne ait satış fişi veya faturasının orjinalini veya nüshasını saklamanız gereğini birkez daha hatırlatır ve spor dolu günler dileriz Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön