17 Nisan 2013 #1747415

Adidas Ayakkabımdan 2 Haftadır Haber Yok!

06 Nisan 2013 tarihinde ayakkabımı önlerinden açılma olduğu şikayetiyle aldığım Adidas bayiye geri vermiştim aradan 10 günü geçik bir süre geçti hala ne haber var ne başka bir şey bu ne biçim müşteri ile ilgilenmek ?

Ugur 74 Okunma

Cevaplar

  • Ugur21 Nisan 2013

    Bundan Yaklaşık 1.5 Ay önce spor markalarının en popülerlerinden biri olan adidas firmasından kendime 1 adet spor ayakkabı aldım,ben ayakkabıyı 1.5 ay bile giymeden iki çiftinde ayakkabının ön üst deri kısımları (nasıl bir deri ise) yırtıldı ve deforme oldu.Aynı zamanda önlerinden açıldı.Ben fişi ile birlikte ayakkabıyı aldığım adidas mağazasına ürünü götürdüm ve gerekli belge doldurulduktan sonra ayakkabıyı gönderdim 1 ay sonra kullanıcı hatası diye geri geldi. Nasıl bir kalitedir ve nasıl mallarının arkasında duramayan bir firmadır. Çin de yapılıp gelirse anca bu kadar olur demekki. firma yetkililerinden mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.Giderilmez ise tüketici haklarına başvuracağım.

  • Ugur20 Nisan 2013

    Kimseyle dogru dürüst ilgilendiğiniz yok,danışma hattınızı aradım hiç bir şey değişmedi 1 ay olacak nerdeyse hala ayakkabılar yok buna cevap olarak ne yazıcaksınız bakalım ?

  • adidas Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön