17 Eylül 2013 #2017029

Adidas Ayakkabımda Açılma Oldu!

27.04.2013 Ankara Market Spor mağazasından 69 numaralı fatura ile Adidas Neo marka ayakkabı aldım. Bu ayakkabı ile koşmadım, spor yapmadım, sadece günlük kullanımla 3. ayda yan tarafından açıldı. Gün boyu ayakta duran biride değilim bilgisayar başında çalışıyorum. Değişim için gönderdiğimde kullanıcı hatası olarak red cevabı aldım.


Bu ayakkabıyı kullanırken nerede hata yaptığımı öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım. Tabi sonuç yok. Tüketici mahkemesine başvuracağım. Adidas ayakkabıdan daha kötü olan şey Adidas müşteri hizmetleri.

Cüneyt 108 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt24 Eylül 2013

    Spor yapmak için üretilen bir ayakkabı ile sadece yürüdüm. 3. ayda parmaklarımın kıvrıldığı yerden yırtıldı. Değişim için gönderdim. Kullanım hatası olarak geri geldi. Benim firmadan asıl öğrenmek istediğim kullanım hatasına girmeden nasıl yürümeliyim.

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön