21 Ocak 2014 #2247443

Adidas Ayakkabım Üst Kısımdan Deforme Oldu

11 yaşında bulunan Oğluma Adidas marka Spor ayakkabısı aldım. Kendimede aynı firmadan ayakkabı aldım. Çocuğun ayakkabısının üst kısmında deride kabarma ve dökülmeler oldu. Garanti kapsamında olan ayakkabıyı firmaya götürdüm. İstanbul'a gönderdiler. Kullanıcı hatası var deyip hatalarını kabul etmediler. Benim çocuğum top oynamaz, topu sevmez koşmaz. Çocuğun ayakkabıyı yıpratma ihtimali söz konusu değildir. Tüketici Haklarına baş vuracağım.

Ali 91 Okunma

Cevaplar

  • Ali20 Şubat 2014

    Tüketici Hakem heyetine müracaat ettim. lakin beni bu kadar uğraştırdığınızdan ötürü firmanıza müteşekkirim.

  • Ali27 Ocak 2014

    Adidas güvendiğim bir marka idi, yuvarlama ve Baştan savma verilen cevabı yakıştıramadım. Ayrıca Alman markalarına güvenim zedelendi. Aracım Alman markası , Beyaz eşyalarım Alman markası, Adidas ta bildiğim kadarıyla Alman markası Komple bir şekilde hüsrana uğradım saygılarımla.

  • adidas Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön