06 Eylül 2013 #1997086

Adidas Ayakkabım İlk Kullanımda Çatladı!

04.08.2013 tarihli 38 nolu fatura ile almış olduğumuz Goleo Tf J ürünü ilk kullanımda üst tarafında çatlama meydana gelmiş ve değişim için Adidas'a iade etmiştik. Tarafınızdan değişim için olumsuz cevap geldi ve değişim için tekrar geri verdik. İlk kullanımda çatlayan ayakkabının değişimini talep etmekteyiz. İlgilenirseniz memnun oluruz. Adidas gibi bir markanın , ilk kullanımda böyle bir hata vermesi bizi şaşırttı açıkçası.

Serkan 72 Okunma

Cevaplar

  • Serkan12 Eylül 2013

    Hala bir cevap alamadım.Ürün ilk kullanımda hata verdi.Spor ayakkabısının ,daha ilk spor kullanımında hata vermesi hoş bir durum değil. Adidas güvendiğimiz bir markaydı. Değişimin onaylanmasını talep ediyorum. Teşekkürler.

  • adidas Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra, ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

  • Serkan09 Eylül 2013

    Herhangi bir cevap ya da telefon almadım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön