23 Eylül 2013

Adidas Ayakkabım Ağardı!

Ben Adidas'tan bir ayakkabı aldım ve ayakkabı yalaşık 45-50 gün sonra ağardı. Ön-yan taraflardan açıldı aldığım yere ürünü götürdüm ve yaklaşık 1-2 ay bekledikten sonra kullanıcı hatası olduğu mektubu verilerek geri gönderildim. Bunun üzerine Adidas'ta benzer sorun yaşayan arkadaşlarım da bizede böyle dediler deyince dayanamayıp buraya başvurdum.


Biz sizi güvenli bir marka olduğu için Adidas'ı tercih ediyoruz ama bu ilgisizlik karşısında ne yapacağımızı bilemiyoruz. Ben 45 günlük ayakkabıyı nasıl ağartabilirim, nasıl kullanıcı hatası olur halen daha anlamış değilim. Adidas gerçekten bitmiş. Bu ilgisizlik hiç hoş değil. Muhtemelen bu mesajada cevap veremeyeceksiniz ama ben yinede yazayım dedim.

Veyis 46 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön