01 Eylül 2014

Adidas Ayakkabıdan Kaynaklanan Hatayı Kabul Etmedi

Şubat 2014' te oğluma aldığım 46 numara Adidas spor ayakkabısı kalıbından kaynaklandığı darlık nedeniyle birkaç denemeden sonra giyilememiş, satın alınan İzmir Karşıyaka Yalı Spor mağazasına durum iletilmiş, ürün kalite/nitelik değerlendirmesi için temmuz -ağustos ayları içinde İstanbul'a Adidas yetkili birimine gönderilmiş.


Yapılan değerlendirmede üründen kaynaklanan bir kusurun olmadığı yazılı olarak tarafıma bildirilmiştir. Ancak Adidas gibi önemli bir spor markasının bu kadar kolay bir şekilde tüketicinin müşteri memnuniyeti duyarlılığına bakılmaksızın karar vermesi bizi oldukça üzmüş olduğunu ifade etmek istiyorum. Bundan sonraki marka tercihlerimde bende aynı duyarlılığı göstereceğim.

Cemil 1.307 Okunma

Cevaplar

  • Cemil06 Eylül 2014

    adidas gibi marka değeri yüksek bir kuruma yakıştıramadım yaklaşım tarzını müşteri memnuniyetine bu kadar mı önem veriyorlar..acaba avrupada da da böylemi uygulanıyor..

  • adidas Temsilcisi02 Eylül 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön