12 Nisan 2013 #1740498

Adidas Ayakkabıda Yırtılma Oldu!

Yaklaşık 8 ay önce adizero rose 2.5 almıştım sağ ayağımda ki ayakkabının üst kısmında bir yırtılma var ayakkabıyı değişim için verdiğimde bana 2 hafta içerisinde değişimin yapılıp yapılmadığına dair geri dönüş yapılacağı bildirilmesine rağmen geri dönüşün yapılmadığı ve 3 haftalık bir süreç'ten sonra bizzat sizi arayarak değişimimin red edildiğini öğrendim.


Reddin ise ne şekilde ne istinaden yapıldığına dair sorduğumda kimsenin konu hakkında bilgi sahibi olmadığı görmekteyiz. Sonuçta biz bu ürün alırken sizin bize sunmuş olduğunuz adidas güvencesiyle garantinize güvenerek yaptığımız alışverişin anlamsız olduğunu ön görmekteyiz lütfen gereğinin yapılmasını arz ederiz.

Recep 41 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön