13 Mayıs 2013 #1794158

Adidas Ayakkabıda Oluşan Çökme!

Yaklaşık 1 Ay kadar önce Eskişehir Espark Adidas mağazasından almış olduğumuz adisprint w model gri ayakkabıda 1 kez giyildikten sonra çökme oluştu. Adidas mağazasına ayakkabıyı bırakarak sorunun çözümü için merkeze gönderilmesini istedik. Sonucun 15-20 gün içerisinde geleceğini söylemelerine rağmen cevap 1 aya yakın süre sonra geldi ve yaptığımız talep reddedildi. Ayakkabı giyilemeyecek kadar rahatsız bir durumda ve değişim bekliyoruz.


Ayrıca adidas'dan gelen red cevabında "... sorunun üretim aşamasında veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir." denmekte, bu üslup gayet sert olmakla beraber direk şahsı zan altında bırakmaktadır. Konu ile ilgili fotoğraf ektedir.

Serhat 142 Okunma

Cevaplar

  • Serhat13 Mayıs 2013

    Adidas firması tarafından otomatik cevap tarzında bir cevap verilmiş olup, sorunumla ilgili herhangi bir sonuç yoktur. Giyilemeycek durumda diye belirttiğim ayakkabı halen elimizde durmaktadır ve dünyaca geçerli olan adidas markası'ndan bu konu ile ilgili hiçbir dönüş olmamakta. Bir an önce konunun çözüme ulaşması dileği ile.

  • adidas Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön