10 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10772014

Adidas Ayakkabıda Açılmalar Oldu!

2018 Haziran ayı içerisinde Afyonkarahisar Boyner mağazasından almış olduğumuz Adidas marka ayakkabıda Temmuz ayında burun ve yanak kısmından açılmalar meydana geldi ve Boyner mağazasına götürdük onlar ilgili yere gönderdiler, sonuç kullanıcı hatası denildi. 1 ay içerisinde sadece yürümekle nasıl bir hata yapmış olmalıyım ki bu tarz deformasyon oluşabilsin? Böyle köklü bir firmanın bu tarz yaklaşımları beni şaşırtmakla birlikte bundan sonra mağazalarının önünden bile geçmem çevremi de bu konuyla alakalı olarak uyaracağım ki boşuna para vermesinler.

Ertan Ertan 326 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ertan10 Ağustos 2018

    İletişime geçmeniz sorunumun çözülmesine yönelik değil sadece bir önceki olumsuz cevabın tekrarını söylemek içinmiş. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi sizin için pek önemli değilmiş bunu anlamış oldum ve size bir hatırlatma yapmak isterim. Ünlü firma sahiplerinden birisi der ki;müşteri güvenini kaybetmektense tüm paramı kaybetmeyi tercih ederim. Umarım bu sizlere bir fikir edinme şansı vermiş olur.

  • adidas Temsilcisi10 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimize aktarılmış olup en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler