02 Mayıs 2013 #1774196

Adidas Ayakkabı Yan Kısmı Yırtıldı!

Sizin o dünya standartlarına sahip materyallerinizin özelliklerini söylermisiniz ayakkabının yan kısmını(ortaya yakın neredeyse üst yüzey) yırtacak müşteri kusuruna sahip olan ayak kuvveti nedir acaba? Malzemelerinizde standart olarak çekme dayanım değeri gibi birşeyler var mı? Anlamaya çalışıyorum sizi de başaramadım siz anlatmayı dener misiniz!

Ahmet 105 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet03 Şubat 2014

  Basma kalıp cümlelerle cevap vermiş bulunmak için yazılan mesnetsiz cümle sarfiyatı sadece....

 • Ahmet23 Mayıs 2013

  Sevgili adidas Müşteri Hizmetleri; Daha önce de söyledim aradığımı yalnız ısrarınız üzerine bir kez daha aradım belki bir değişiklik vardır diye yalnız değişen birşey yok. Danışma hattınız sorduğum sorulara cevap veremeyeceğini bilgileri olmadığını söyledi yeniden. Bana cevap vermeniz lazım beni suçlamak için açıklamanız olmalı ya da hatanızı kabul edeceksiniz ve hakkımı vereceksiniz. Basma kalıp bir yazıyla kaçamak cevap vermemeniz dileğiyle cevabınızı bekliyorum.

 • Ahmet20 Mayıs 2013

  Müşteri temsilcileriniz bu konuda bilgi sahibi değillermiş. Bilen birisine de yönlendiremediler. Yani verdiğiniz numara çözmüyor cevap vermekten kaçıyosunuz basma kalıp bu yazınızla... Şimdi benim sorum şu kullandığınız materyallere ait çeki bası dayanım değerleri olması gerekiyor standarttan bahsettiğinize göre; bir insan ayağı ne kadar kuvvet üretebilir ki sizin standartlarınız karşılamadı benim ayak kuvvetimi ve ürününüz deforme oldu. Bana gönderilen inceleme yazısı suçun malzemede olmadığını söylüyor demekki benim ayağımda birşey var :) bana bunu ispat etmeden suç atamazsınız üzerime....Bana bu imkanı sunduğunuz için teşekkürler sikayetvar.com ekibi.

 • adidas Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön