19 Ağustos 2013

Adidas Ayakkabı Koku Yapıyor!

11.08.2013 tarihinde adidas neo ayakkabı aldım. Kalıpları küçük olduğu için özelikle bir numara büyük aldım. Buna rağmen ayakkabı baş parmağımı inanılmaz derecede rahatsız ediyor. Ayrıca ayakkabı koku yapıyor. Bu markanın rahatlığına güvenerek aldığım ayakkabı beni hayal kırıklığına uğrattı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum !!!

Merve 135 Okunma

Cevaplar

  • Merve21 Ağustos 2013

    bu ayakkabıyı Balıkesir'de bir Şubeniz'den aldım, ben Manisa'nın kula ilçesinde oturuyorum bayram ziyareti için gittiğim de almıştım ayakkabıyı. şimdi buradan kalkıp Balıkesir'e mi gitmem gerekiyor ? bu mudur sizin müşteri memnuniyetiniz ?

  • adidas Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra, ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön