25 Nisan 2013 #1763238

Adidas Ayakkabı Kenarları Çok Sert!

Ayakkabının kenarları çok sert, bariz şekilde çocuğun ayaklarını yara edeceği kesin. Baştan biraz daha incelemiş olsaydım farkına varırdım ama hata ettik. Zaten biraz araştırma yapınca adidasın ürünlerinin o şekilde olduğunu gördüm. Bu devirde ayak vuran ayakkabıya 126 tl para verdiğime kahroluyorum.


Birde mağaza ve çağrı merkezi hiç ilgilenmiyor. Çağrı merkezi değil de sinir merkezi. Hiç bir şeyden haberleri yok. tamamen insanın sinir katsayısı yükseltmeye yarıyor. Yani hem para veriyorsun hemde 5 kuruşluk kıymetin yok. Onun için adidasa karşı artık antisempatim oluştu. Hiç bir ürününü almayacağım.

Ender 91 Okunma

Cevaplar

  • Ender29 Temmuz 2013

    Firmanın standart uygulamayaptıgını anladım. Sakin bir şekilde ürünü alıyorlar, müşteri olarak sen ciddiye alındığını düşünüyorsun.Ancak verilecek cevap standart aslında.Müşteriyi hiç uğraştırmasalar daha iyi olur. anlıyorsunki ayakkabıyı vuran(çocugun ayagını vuran ayakkabı değil) çocuğun ayagı.yani arıza çocugun ayağında.Sen bunu sorduğunda yorum dahi yapmıyorlar. Onun için Adidas marka ayakkabı ile bir daha işim olmaz. ucuz ayakkabı sınıfında değerlendirilecek ayakkabı konumunda.

  • adidas Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, Hatalı ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği ürünlerin satış noktasına fiş ya da faturasıyla birlikte bırakıldıktan sonra,ürün inceleme altına alınır ve şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenir ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunla ilgili daha sonra size olumlu ya da olumsuz bilgi verilir. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön