06 Mayıs 2013

Adidas Ayakkabı Açılma Yaptı!

Çalıştığımız firmadaki personellere Adidas Afyon mağazasından kışlık ayakkabı alındı.(yaklaşık 35 çift) biz iki arkadaş diğerlerinden farklı model aldık. Yaklaşık 6 ay kadar sonra bizim aldığımız modeldeki ayakkabılar aynı yerden aynı şekilde açıldı.Ayakkabıları mağazaya götürdüğümüzde firmaya gönderecekleri belirttiler. Yaklaşık 10 gün içinde geri geldi.


Firma ayakkabılarda sorun olmadığını dile getirmiş. Firmanın müşteri hizmetlerini aradım ve kendilerine "ayakkabılardan bir tanesinde sorun olsa anlarım ancak iki ayakkabıda aynı yerden aynı şekilde açıldı sizce bu normal mi?" diye sorduğumda aldığım cevap "biz inceledik sorun sizde" cevabını aldım. adidas firmasını ayakta alkışlıyorum.

İbrahim 57 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim14 Mayıs 2013

    Firma konu ile ilgili kendilerini aramamı istedi,aradım ve aldığım cevap: sonuç aynı çözüm yok...

  • adidas Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön