19 Mart 2013 #1694997

Adidas Ayakkabı Açılma Yaptı!

12 ay önce Adana kaptan spor'dan 220 liraya aldığım yürüyüş ayakkabısını ''sadece yürüyüş ve koşu amaçlı kullanmama rağmen'' sağ ön tarafı kendi kendine açılmaya başladı. ayakkabıyı geri götürdüm, adidasa gönderdiler. 21 değil, 28 iş günü sonra beni aradılar, 1 aydan uzun bir süre geçti. isteğim reddedilmişti.


Bana gönderdikleri copp-paste mektupta hatanın kendilerinden kaynaklanmadığını yazıyordu ama asıl komedi burdan sonra başladı; ayakkabının sorunlu olan sağ kısmında bağcığı bile açılmamış benim bağladığım şekliyle duruyordu ve ayakkabının sağ ve sol kısımlarının bileklerinde tasarımda olmayan yeni dikişler atılmıştı. ilkokul yıllarımdan beri kullandığım adidas'tan şikayetçiyim..

Onur 60 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön