17 Nisan 2015

Adidas Ayağımı Acıtan Ayakkabı

Adidas firmasının internet mağazasından aldığım ayakkabı dil ve bağcıklarının birleşim noktasında kalın dikişlerden dolayı canımı yakmaktadır.
Ürünü 2 kere giymeye çaba gösterdim ama canım çok acıdığı için çıkarmak zorunda kaldım. Ürünü incelenmesi için gönderdiğimde üründe kusur bulunmadığı kanısına varılmış. Ben ürünü gerektiği gibi kontrolünün yapılmadığını düşünüyorum. Biri ayağına giyip de 1 gün kesinlikle dolaşmamıştır. Adidas firmasının müşteri istek ve şikayetlerini daha iyi dinlemesi gerekiyor. Günlük amaçlar ile kullandığım 3 Adidas spor ayakkabım var ve bir ayakkabının ayakta nasıl bir his vermesi gerektiğini gayet iyi biliyorum.

Hakan 185 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi20 Nisan 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön