03 Nisan 2013 #1722798

Adidas Astar Yırtılma!

13.01.2013 tarihinden adidas merter mağazasında G50987 artikel no Superstar lto modeli bir 126.00 TL ye ayakkabı aldım ayakkabıyı bir ay giymedim iç alt astarı kalktı ayakkabıyı her çıkarttığında alt astarı ayağınla çıkıyordu yani keçe astarı bir ayda kalkmıştı.


Ayakkabıyı 09.03.2013 tarihinde Marmara forum Adidas mağazasına götürdüm, bana sonucun geldiğini söylediler almaya gittiğimde ayakkabın geri geldiğini ve bir mektup gibi bir şey verdiler.


Sonucu; yazılan ürününüz uzmanlarımız tarafında incelenmiş ve yapılan inceleme sonucunda başvurunuza konu olan sorunun üretim aşaması ve/veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığını tespit edilmiştir.

Recep 88 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi K. edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön