08 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10762725

Adidas Aldığım Ürünün Değişimi!

12 Temmuz 2018 tarihinde online shop'tan aldığım Stan Smith ürünü 475.00 TL 'den 302.00 TL'ye düştüğü için siparişimi verdim. İndirimli alışverişim elime 4-5 gün içerisinde geldi. Sağ ayağıma giydiğim ayakkabının sol dış kısmında ufak bir katlanma vardı imalat hatası olarak nitelendirdim ancak göze çok kötü gelmediği için iademi yapmadım. Ancak 2. gün kullanımımda söz konusu bölgede aşırı kırışmalar ve bozulmalar nedeni ile toplamda ki 10 günlük süreçte taraflarına kargoladım.
3 hafta sonra Adidas müşteri hizmetlerine bağlandığımda ürünümün maalesef değişimin yapılmayacağını uzman ekiplerin incelemesinde ayakkabımın ''iplikleri bağlıyken giyilip çıkarılması'' sebebi ile kullanıcı hatası deyip tarafıma göndereceklerini söylediler. 1 yıldır Duramo8 ve Campus modellerini kullanıyorum. Konsept mağazadan aldığım bu ürünlerden çok memnun olduğum için de gözüm kapalı Online Shop'tan siparişimi verdim. İnternette çok fazla şikayet olmasına rağmen (Değişim yapmıyorlar vs.) siparişimi verdim ve aynısı başıma geldi.
Bu ilgisizlikten ve komik açıklamalarından dolayı Adidas Online shop'tan şikayetçiyim. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini ve tarafıma dönüş sağlanmasını aksi takdirde Tüketici Hakem Heyetinde hakkımı arayacağımın bildirisini buradan vermek istiyorum.

Yunus Yunus 937 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Yunus09 Ağustos 2018

  2. Kez belirtiyorum şikayetimi. 12 Temmuz 2018 tarihinde online shop'tan aldığım Stan Smith ürünü 475.00 TL 'den 302.00 TL'ye düştüğü için siparişimi verdim. Ve 20 Temmuz 2018 tarihinde değişim için kargolayıp geri gönderdim. Bu süre zarfında 01.08.2018 tarihinde ürün değişimin ne yazık ki yapılamayacağını ürünü bağcıkları kapalı giyip çıkardığım için ayakkabının dış derisi komple kalkmış durumda. Bunu bir kullanıcı nasıl yapabilir. Bu kullanıcı ayakkabısına özenle bakmasına rağmen fabrika hatasını nasıl absürt şekilde kullanıcı hatası olarak belirtebilirsiniz. Lütfen şikayetimi dikkate alın. Otomatik cevap vermeyin. İlgilenin. Şikayet sayısı çok fazla memnuniyet oranınız çok düşük. Bunları söylemem gerek yok zaten biliyorsunuz. Lütfen bu konuda yapıcı olun. Tekrar incelensin ve mantıklı bir cevap verilsin.

 • Yunus09 Ağustos 2018

  Sırf cevap vermek için vermek ilgili görünmek sizi büyük yapmaz. İsminiz olabilir ancak isminin hakkını vermek böyle olmaz. Ürün geldikten 1 hafta sonra değişim için gönderilen ürüne kullanıcı hatası demek ayrı abes.

 • Yunus08 Ağustos 2018

  Sayın Adidas yetkilileri otomatik verdiğiniz cevaplardan bıktım. Yalnızca 2 gün giyilmiş bir ayakkabının (kaldı ki 10 günlük sürecin her günün de giymiş olsam dahi! ) sebebinin ayakkabı bağcıklarının açılmadan giyilip çıkarıldığını beyan ediyorsunuz ki, en çok dikkat ettiğim husus budur. Çoğu zaman bağlamıyorum bile. 475.00TL değerin de bir ayakkabıdan bahsediyoruz ve markası Adidas. Ayakkabının deri kısmı komple atmış durumda neden bahsediyorsunuz acaba!

 • adidas Temsilcisi08 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz; adidas markasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. adidas olarak; en önemli önceliklerimizden biri müşteri memnuniyetinin korunmasını ve iyileştirilmesini sağlamaktır. Bu kapsamda sizleri her kanaldan dinlemeyi ve aldığımız geri bildirimlerle sunduğumuz deneyimi iyileştirmeyi hedefliyoruz. Şikayetiniz tarafımıza daha önce çağrı merkezi kanalımız üzerinden ulaşmış, konuyla ilgili gerekli incelemeler ilgili ekiplerimiz tarafından özenle yapılmıştır. Prosedürlerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda yapılan inceleme ve değerlendirmenin sonucu, çağrı merkezimiz tarafından sizinle paylaşılmıştır. İletmek istediğiniz görüşleriniz için bizimle aşağıda yer alan bilgilerden irtibata geçebilirsiniz. İyi günler dileriz, adidas Group Müşteri Hizmetleri İletişim: 08505026141

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler