19 Ocak 2015

Adidas Açılan ve Çatlayan Ayakkabıya Kullanıcı Hatası Dedi

18.05.2014 tarihinde almış olduğum Adidas super star marka ayakkabımı sayasında açılma ve derisinde çatlaklar oluştuğu için almış olduğum mağazaya götürdüm. Aldığım mağaza genel merkeze gönderdi ve yapılan inceleme sonucunda red kararı kullanıcı hatası dendi. Sonuçta 197 TL verip kaliteli olsun ve güvenilir olsun uzun süre kullanalım diye bu paraları veriyoruz. Daha 6 ay olmuş ve ayakkabıyı sadece toplamda 20 saat kullandım ve bana kullanıcı hatası diye saçma bir cevap geldi. Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Samet 1.243 Okunma

Cevaplar

  • Samet08 Şubat 2015

    Beni mağdur ettiğiniz için teşekkür ederim.

  • adidas Temsilcisi19 Ocak 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

  • Samet19 Ocak 2015

    Lütfen şikayetimi dikkate aliniz. Ayakkabıyı çöpe atmak istemiyorum sonuçta Adidas tüm dünyaya ismini duyurmuş bir marka simdiden teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön