05 Eylül 2013 #1995901

Adidas 45 Gün İçerisinde Dağıldı!

Çocuklarıma aynı gün içinde aldığım, birisi N***, diğeri Adidas marka olarak ürünlerden daha iyi marka oluğunu zannettiğim, Adidas 45 gün içerisinde normal giyme ile her ikiside kenarlarından yırtılarak, açıldı. İki sefer göndermeme rağmen zaten hiçbir tüketiciye olumlu yaklaşmayan Adidas alışmış olduğumuz kullanıcı hatası damgasını vurarak geri iade etmiştir.


Kayıtlarınıza B**** Ş*** olarak girmiştir. N**** ise hem cazip fiyat hemde kalite bakımından Adidas'a yüz kere fark yapar. Telefon edip böyle kaliteli ürün yaptıkları için teşekkür ettim, bundan sonrada kesinlikle Adidas marka hiç bir ürün almayacağım gibi gördüğüm her kişiye başıma geleni anlatacağım.

Zeki 72 Okunma

Cevaplar

  • Zeki24 Eylül 2013

    sizden başka bir cevap beklemek de beklenmezdi zaten.Ama ben yinede bana cevap vermek zahmetinde bulunduğunuz için teşekkür ederim,bir daha adidas la ilgili hiçbir ürününüzü almamayı ve karşılaştığım kişilerede elimden geldiğince aldırmamayı kendime vazife addediyorum.

  • adidas Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön