08 Nisan 2013 #1731347

Adidas 3 Ayda Tabanı Açıldı!

Katıldığım ralli yarışlarında özellikle otomobil kullanmak üzere tercih ettiğim Adidas Goodyear marka ayakkabıdan geçmişte satın almış ve yıllarca sorunsuz kullanmıştım. Aynı ayakkabı modelinden 2012 Aralık ayında Etichet mağazasından satın aldım. Ayakkabı 2 ay sonra kenarlarından açılmaya ve tabanı üst kısımdan ayrılmaya başladı.


Ayakkabıyı incelemeye gönderdim.1 ay süren inceleme sonrası ayakkabıda bir kusur olmadığı ve kullanım hatası olduğu konusunda bilgi aldım.Orjinal ayakkabının 3 ayda tabanının ayrılması nasıl benim suçum oluyor? Ben bir ralli pilotuyum. Ayakkabımın yenisi ile değiştirilmemesi durumunda tüm ralli camiasında sizi boykot edeceğim. Aynı zamanda dava açacağım.

Can 309 Okunma

Cevaplar

 • Can09 Nisan 2013

  Tüm adidas mağdurlarını grubumuzda görmek isteriz. https://twitter.com/adidaslosers https://www.facebook.com/pages/Adidas-Ma%C4%9Fdurlar%C4%B1/194510030672723

 • Can08 Nisan 2013

  Standart cevap. Sosyal medyada kusurlu ürününüzü herkese teşhir edince fikriniz değişir belki. O zaman kopyala yapıştır yapmadan cevap verir misiniz göreceğiz.

 • Can08 Nisan 2013

  Herkese kopyala yapıştır yaparak verdiğiniz cevap. Sosyal medyada bu ürünü herkese teşhir edince fikriniz değişecek mi bakalım. Belki o zaman kopyala yapıştır yapmadan cevap vermeyi düşünürsünüz.

 • adidas Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön