31 Ekim 2014 #2789230

Adidas 20 Günlük Ayakkabının Burun Kısmı Açıldı

07/09/2014 günü Adidas Bornova şubesinden 11 yaşındaki oğlum için aldığım spor ayakkabının 10 gün sonra burun kısmı açıldı. Benim mağazaya ürünü geri götürmem de zaman aldığı halde 27/09/2014 günü mağazaya hatalı olduğunu düşündüğüm ürünü teslim ettim.


1 ay sonra mağazaya gittiğimde aldığım cevap olumsuzdu. Normal piyasa mallarından çok daha fazla para ödeyerek aldığımız '' marka '' ürün gerçekte 10 gün ama fiilen 20 gün içinde bozulmuş ve bunun hatası da 11 yaşındaki çocukmuş. Hata bizde ki bu kadar şikayet alan '' marka '' olduğunu söyleyen ürünleri tercih ediyoruz. Ayıplı malının arkasında duramayan bir firma bana kalırsa '' marka '' olmayı hakketmiyor.

O.cumhur 285 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön