Adidas Yırtılan Ayakkabı.

Onur M. |

Yıllardır Adidas giyen birisi olarak temmuz ayında aldığım yeni Adidas'ım 1-2 ay içinde her iki çiftin iç yanları aynı yerden parçalandı. Yırtılan ayakkabıları 4053*** koduyla Boyner mağazasından Adidas'a teste yolladık. 25 gün sonra olumsuz dönüş aldık. Ayakkabıları bilerek yırtmış ve iadesini istiyormuşum gibi bir tavır çok terbiyesizce. Ayakkabının üretimininden ya da kullanılan malzemeden kaynaklı bir sorundan yırtıldığı belli. Şu yaşadığımı herhangi bir yurtdışı Adidas mağazasında yaşasaydım böyle sonuçlanmayacağını da buraya ekleyim. Koca dünya markası Adidas Türkiye'de nasıl zavallı bir duruma düşmüş.Kesinlikle bir daha almayacağımı bilin.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur M.
  15 Şubat
  14:00

  Cevap bekliyorum sn.. Adidas uzmanları

 • Onur M.
  13 Şubat
  23:11

  Sn.. müşteri ilişkileri henüz ayakkabımı geri almadım ama umuyorum ki o yırtık ayakkabıların yanında bir izah bir açıklama koymuşsunuzdur. Kullanıcıdan olduğunu bana teknik olarak ispatlamanız gerekmekte. Kullanıcı hatası demekle olmaz bu iş! Eğer ayakkabının her ikisi de aynı yerinden yırtılıyorsa buna açıklama getirmek zorundasını. birkaç gün içinde alacağım ayakkabımı tekrar bakacağım. Zavallı Adidas'ın Türkiye'de ne hallere düştüğünü duymayana da kalmasın, kalmayacak.

 • 05 Şubat
  09:19

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri