Adidas Yıpranma Oldu!

Levent A. |

Ankara Antares Adidas mağazasından 29. 03. 2013 günü F50 marka spor ayakkabısı 134 TL'ye satın aldık, yaklaşık 3 ay sonra ayakkabının astar kısmında yırtılma, ön burnunda açılma oldu. 12. 08. 2013 günü mağazaya götürdük fabrikaya gönderip sonucu beklememiz gerektiğini bildirdiler. Yaklaşık 3 hafta sonunda Adidas'tan bize hatanın üretimden kaynaklanmadığı bu yüzden değişim yapamayacakları yönünde yazı geldi.

Üretimden kaynaklı olmaması halinde dahi biz 4/1 fiyatına spor ayakkabısı alabilecekken markası ve kalitesine inandığımız spor ayakkabısı aldık. Ucuza aldığımız ayakkabıda herhalde en az 3 ay dayanırdı. Aldığımız ayakkabı spor ayakkabısı düğüne giymek için almadık. Gerekirse Tüketici heyetine gideceğim.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  15:06

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri