07 Eylül 2013

Adidas Yıpranma Oldu!

Ankara Antares Adidas mağazasından 29. 03. 2013 günü F50 marka spor ayakkabısı 134 TL'ye satın aldık, yaklaşık 3 ay sonra ayakkabının astar kısmında yırtılma, ön burnunda açılma oldu. 12. 08. 2013 günü mağazaya götürdük fabrikaya gönderip sonucu beklememiz gerektiğini bildirdiler. Yaklaşık 3 hafta sonunda Adidas'tan bize hatanın üretimden kaynaklanmadığı bu yüzden değişim yapamayacakları yönünde yazı geldi.

Üretimden kaynaklı olmaması halinde dahi biz 4/1 fiyatına spor ayakkabısı alabilecekken markası ve kalitesine inandığımız spor ayakkabısı aldık. Ucuza aldığımız ayakkabıda herhalde en az 3 ay dayanırdı. Aldığımız ayakkabı spor ayakkabısı düğüne giymek için almadık. Gerekirse Tüketici heyetine gideceğim.

Levent 62 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön