15 Mart 2013

Adidas Yardımcı Olmadılar!

Adidas tepe nautilus mağazasından satın aldığım ürünü bu gün değiştirmek amaçlı, gittim kasa bölümünde duran kişi ile bana yardımcı olmasını ürünümü değiştirmek istediğimi gerekirse üstüne para ekleyip başka ürün almak istediğimi belirttim, iade ve değişim süresini 30 gün olduğunu belirtti, mağduriyetimi yani yoğun iş temposunda çalıştığımı belirtmeme rağmen yardım alamadım müşteri temsilcisini aradım oradaki baya bi laubali bayan ile bana aynı şekilde yardım etmesini rica ettim ama hiç bir yardım alamadım tarafıma dönüş sağlanmasını ve yardımcı olunmasını rica ediyorum.

Volkan 84 Okunma

Cevaplar

  • Volkan15 Mart 2013

    anlamı şirket zarar görmesin diye adidasın genel prosedürü diye bir şey yoktur türkiyede satıyorsa ve hakem heyeti tarafından da kontrolü sağlanıyorsa öncelikle adidas prosedürü değil tc. prosedürü geçer burası amerika değil zaten satılan tüm ürünlerin türkiye içinde ve yakın üllkelerde ucuza mal edildiğini her kez biliyor, 85tl aldığım ürün belki bana zarar vermez ama bu laflarım inşallah adidası tr den büyük tutan bu yorumu yazan yetkiliye zarar verir.

  • adidas Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Tüketicimiz,   Değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili adidas'ın genel prosedürü gereği; ürünlerin satış noktasına ürünün faturası kesildikten sonra 30 gün içerisinde, ürünün hiç giyilmemiş olması, ürünün etiketi, kutusu, poşeti,fişi ve faturası,değişim kartı olması gerekir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön