Adidas Üründe Çatlama Oldu!

Ahmet E. |

19.07.2012 tarihinde Erzurum Adidas mağazasından aldığımız ayakkabı daha 3 ay geçmeden üzerinde çatlamalar oldu ürünü garanti kapsamında olduğu için mağaza aracılığıyla firmaya incelenmesi için gönderdik. Gelen cevabı yazıda sorunun üretimden yada kullanılan malzemeden olmadığını beyan edip üzüldüklerini ifade ettiler!

Şimdi soruyorum 3 ay içinde ürün üstten çatlama ve kırılma nedeniyle kullanılamaz hale geldi bu ürünün neden bu hale geldiğini açıkça beyan etmeleri gerekir. Kaçamak cevaplarla hiçbir yere varılamaz Türk halkı bu kadar hafife alınamaz.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet E.
  10 Nisan
  10:40

  Firmanın ürün hasarı konusunda vermiş olduğu cevap çok saçma ürüne herhangibir mekanik zarar gelmedikçe her türlü kusur firmaya aittir. Bu firma belli bir kalıp yanıt oluşturmuş herkese kopyala yapıştır yapıyor. Bu firmayı gerçekten kınıyor ve asla bir daha bu firmadan ürün almayacağımı belirtmek istiyorum

 • 19 Şubat
  09:31

  Sayın Tüketicimiz,

  adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri