20 Şubat 2013

Adidas Ürün Orijinal Değil!

Bir kaç gün önce Gittigidiyor. com üzerinden Adidas Eşofman takımı sipariş ettik. Sipariş verdiğimiz satıcının her ürününde "Burada orjinal adidas ürünleri satılmaktadır" yazıyordu.
Bize gönderilen ürün ise sahte adidas oldu. Bu konuda gittigidiyor yetkililerini uyarmamıza rağmen konuyla ilgilenen olmadı.

Sipariş sonrası satıcı profiline bıraktığımız yorumda da satıcının sahte ürünleri orjinal diyerek, bayiden gönderildiğini öne sürerek yolladığından bahsettik. Ancak gittigidiyor yetkilileri satıcının isteği üzerine insanları uyarmak için yazdığımız yorumu sildi.

Mustafa 179 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa25 Şubat 2013

    Sahte ürün yollayan kullanıcı ile ilgili şikayetimi ilettim ve kullanıcının sayfasında - puan verip yorum yazmaya çalıştım .Ancak bu dolandırıcı satıcının sayfasına neymiş güvenilir satıcıymış yorum yazılamazmış ! Sonra bana şu mesaj iletildi: "İlgili işleme olumsuz puan-yorum vermek için 17.02.2013 tarihinde 7 günlük telafi süreci başlatmış olduğunuz izlenmektedir. Bu aşamada süreç sonuna kadar beklemenizi rica ederiz. Süreç sonunda dilediğiniz puan-yorumu verebilirsiniz."Bekledim sonunda süre dolunca yorumumu yazdım . Ancak dolandırıcılık yapan satıcının isteği üzerine yorum tekrar kaldırıldı Bana da satıcı durumu kanıtladı o yüzden kaldırdık diye mesaj atıyorlar ! Neymiş fatura yollamış !

  • Mustafa20 Şubat 2013

    yahu 3 gün oldu. şuraya mesaj at buraya mesaj at şunu ara bunu ara . ben kimseyi aramak kimseyle görüşmek istemiyorum artık ! bana hala satıcıya süre verdik hatasını telafi edecek diyorsunuz. Bu adam dolandırıcılığın telafisini nasıl yapacak ?

  • GittiGidiyor Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön