Adidas Ürün Değişimi Yapmıyorlar!

Mehmet Ali F. |

Bana Adidas Şirinyer mağazasından eşofman takımı alınmış. Alan arkadaşım yurt dışına çıktı. Bende değişim kartını kaybettim insanlık hâli. Ürünü değiştirmediler fatura tarihini söylüyorum bilgisayardan çıkartın diyorum. Öyle bir zorunluluğumuz yok diyorlar.

Değiştirmemek için herşeyi yaptılar değiştirmediler de. Genel müdürlüklerini aradım hiç yardımcı olmadılar. Çöpemi atayım diyorum siz bilirsiniz diyorlar. Adidas falan olduğuna bakmayın arkadaşlar satana kadar her şey. Etiketleri dahi üstündeydi.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali F.
  04 Mart
  18:30

  Sayın yetkili o telefonla 3 kere görüştüm \"Hiç bişey yapamayız\" diyorlar.Burda politik cevaplar vererek konuyu geçmiştirmede uzmanlaşmışınız.32 yaşındayım 35 sene daha sene yaşarım herhalde..İnanın ömrümün sonuna kadar Her alanda markanızı kötülemeye ve kötü reklamınızı yapmaya devam edicem..bende işverenim yanımda bir sürü insan çalışıyor onlardan başladım zaten.Burda mesele para değil yapılan hareket inanın markanızı yerin dibine sokmak için elimden gelen herşeyi yapıcam

 • 04 Mart
  10:27

  Sayın Tüketicimiz,

  İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla
  adidas Müşteri Hizmetleri