01 Nisan 2013

Adidas Ürün Değişimi!

08. 06. 2012 tarihinde Ankara kızılay avm merkezi Etichet mağazasından adidas marka spor ayakkabı aldım. 1 ay gibi bir zaman içerisinde ayakkabıda aşırı derecede deformasyonlar (yırtılma, zedelenme) gibi zararlar oluşmaya başladı. Böyle bir markanın ürünü nasıl olurda 1 ayda yırtılabilir?

Ürün değişimi için 22. 09. 2012 tarihinde ayakkabıyı geri yolladım ve kabul edilmedi. Gerekli açıklamada yapılmadı, verilen cevap "ürünün yan kısımlarında açılma olmuş". Bende biliyorum açılma olduğunu bu yüzden değişim için yolladım zaten! Her zaman bu markanın kullanıcısı olarak sesleniyorum ilk defa böyle birşeyle karşılaştım onda da ilgilenilmedi. Yetkili kişilerden şikayetçiyim.

Mustafa 185 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle , talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön