18 Mayıs 2015

Adidas Ürün Değişim Talebi.

314 TL fiyat ödeyip Adidas'tan çok beğenerek 28.01.2015 tarihinde aldığım spor ayakkabıyı 01.05.2015 tarihinde ayakkabının her ikisininde aynı iki bölgesinde bir renk değişimi aşınma veya deformasyona uğradığını fark ederek ürün değişim talebi ile satın aldığım mağazaya başvurdum. Ayakkabıyı aldığım tarihten sonra mağlum kış şartlarından dolayı ayakkabımı 1 aya yakın bir süre dolabımda tuttum.

Değişim talebi ile verdiğim tarih göz önüne alındığı takdir de ayakkabıyı kullandığım maximum sürenin 2.5 ile 3 ay civarı olduğunu görülüyor. En az 6 ay ya da 1 sene garantisi olan bu ürünün bu kadar kısa sürede deforme olmasına karşın üretici firma tarafından değişim talebim red edilmiştir.

Sercan 300 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön