30 Haziran 2014

Adidas Ürün Değişim Kartını Muhatap Almadı.

Adidas tarafından spor ayakkabımın sorunu ile ilgili ürün değişim çeki gönderildi (serino:473173). Bu ürün değişim çeki ile 27.04.2014 tarihinde Sakarya Adapazarında bulunan ve ürün değişim çekini kullanabileceğim firmalar listesinde bulunan Barçın spor mağazası Adapazarına gittim. Yeni almak istediğim ayakkabıyı beğenerek kasaya gittim.

Kasada yetkili olan personel önce çeki inceleyerek listede adlarının olup olmadıklarını araştırmaları gerektiğini söylediler. Sonra bana siz ürünü Engin Bakan Spor giy.mrk bağlı reyondan almışsınız burası bilmem kimin Adidas merkezi falan dediler. Çok kötü bozuldum. Kardeşim ben ne bilirim kimin Adidas limt. şirketi olduğunu. Ben muhatap adidas markasını tanırım.

Orhan 249 Okunma

Cevaplar

  • adidas Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Sayın Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz yazınızdaki adidas ürünü veya satış noktası ile ilgili şikayetinizin devam etmesi söz konusu ise hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren adidas Tüketici Danışma Hattımıza 0212 337 11 22 numaralı telefondan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön